Skolēn, atklāj Latviju! 2. kārta


Divu ratu brīvskolotāji sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Tūrisma departamentu izsludina konkursu skolu jauniešiem!

Konkurss "Skolēn, atklāj Latviju!"

Vēl pirms ilgi gaidītā vasaras brīvlaika Moto piedzīvojumu klubs “apPasaule” un Divu ratu brīvskolotāji izsludina konkursa Latvijas skolu jauniešiem “Skolēn, atklāj Latviju!” 2. kārtu!

Mēs esam pabijuši daudz kur gan plašajā pasaulē, gan Latvijā, taču uzskatām, ka tepat Latvijā ir vēl ļoti daudz interesantu vietu, lietu, gadskārtēju pasākumu, notikumu (senu un mazāk senu) un personību, ko satikt un iepazīt. Tāpēc ar Jūsu starpniecību vēlamies lūgt skolēnu palīdzību lai sagaidītu, priekšlikumus, kas būtu mūsu uzmanības vērti Jūsu novadā, reģionā, pilsētā, pagastā, ciemā vai pat viensētā.

Ja Tev škiet, ka zini ko tādu - izzini ko vairāk par to - iztaujā vecvecākus, vecākus, skolotājus, vietējos novadpētniekus, painteresējies vietējā muzejā u.c.

Mūs interesē tas, kas nav publicēts ierastajos ceļvežos. Tādēļ pamudiniet savus skolēnus iztaujāt vecākus, vecvecākus, jūs pašus - skolotājus, vietējos iedzīvotājus, novadpētniekus vai muzeju darbiniekus, un pastāstiet mums, lai “apPasaules” dalībnieki iepazīst Jūsu apkārtni.

Konkursa nolikums