TWO WHEELS

VIESNĪCA AR PIEDZĪVOJUMU GARŠU

Viesnīca TwoWheels atrodas klusā un zaļā Rīgas rajonā, tikai 15min gājienā no pilsētas centra. TwoWheels piedāvā mājīgu un draudzīgu atmosfēru, kas iespējama tikai nelielā ģimenes pārvldītā naktsmītnē.

Viesnīca ir izveidota pilnībā atjaunotā, nelielā koka namiņā, kas būvēts tālajā 1896. gadā. TwoWheels interjērā apvienota mājīgā koka namiņa atmosfēra ar mūsdieniegu konfortu un dizainu, nodrošinot visas komfortablai nakšņošanai nepieciešamās ērtības.

Kā mēs varam piedāvāt Jums īpašu nakšņošanas pieredzi? Sāksim ar viesnīcas izmēru: tikai 10 istabiņas, kas iekārtotas renovētā 19tā gadsimtā celtā koka ēkā, kur vēsturiskais apvienots ar moderno. Kopumā dažādi dizainētās istabiņās varam uzņemt 30 viesus, tāpēc ik viens šeit vienmēr ir īpaši gaidīts un apkalpots, jo mēs to darām ar personisku attieksmi.

Viesnīca atrodas populārā un zaļā Rīgas rajonā, no kura pilsētas centrs atrodas nelielas pastaigas attālumā. TwoWheels ir mājas ceļotājiem, piedzīvojumu meklētājiem un citiem dēkaiņiem, kas vēlas izbaudīt īpašu atmosfēru. Rūpējoties par viesu labsajūtu un drošību visā viesnīcas ēkā nav atļauts smēķēt. Tam paredzētas īpašas vietas ārpus telpām.

 • Reģistrācija no 14:00 līdz 19:00 (lūdzu, iepriekš paziņojiet, ja plānojat ierasties vēlāk).
 • Izbraukšana līdz 12:00. Piedāvājam mantu uzglabāšanu arī pēc izbraukšanas laika.
 • Brokastis pieejamas no 9:00 līdz 11:00.
 • Dzīvnieki ir atļauti ar iepriekšēju vienošanos. Bērnu gultiņa ir pieejama ar iepriekšēju rezervāciju.

  ĢIMENES APARTAMENTS

  TEHERAN

  Ja Rīgā plānojat uzturēties ilgāku laiku vai ceļojat ar bērniem, TwoWheels viesnīca piedāvā Jums iespēju nakšņot ģimenes apartamentā, kura interjērā vērojami Tālo Austrumu elementi. Numuriņa ieeja ir atsevišķi no kopējās viesnīcas un tas ir aprīkots ar nodalītu vannas istabu un nelielu virtuvīti.

  Sezonas cena 89.00 eur ar brokastīm.

  DIVVIETĪGĀS ISTABAS

  ZANZIBAR / LISABON / RIO DEJANEIRO / NEW YORK / SUNDSVALL / TOKIO

  Mēs piedāvājam 4 istabas ar divguļamo gultu un 2 istabas ar divām vienguļamām gultām. Katrs viesnīcas numuriņš ir veidots nedaudz savādāks ar atsauci uz istabas nosaukumā minēto vietu un uz to attiecināmo pasaules daļu. Vairākos numuros atradīsi bildes no mūsu ceļojumiem šajās zemēs. Istabas ir aprīkotas ar siltajām grīdām, stikla dušām un wc.

  Sezonas cena 69.00 eur ar brokastīm.

  ČETRVIETĪGA ISTABA AR DIVSTĀVĪGĀM GULTĀM

  CHINATOWN

  Četrvietīga istaba ar divām divstāvīgām gultām, stikla dušas un wc telpu. Ideāla četriem draugiem vai brīvi domājošai ģimenei.

  Sezonas cena 69.00 eur ar brokastīm.

  TRĪSVIETĪGA ISTABA AR KOPLIETOŠANAS LABIERĪCĪBĀM

  SAINT PETERSBURG

  Trīsvietīga istaba ar vienu vienguļamu gultu un vienu divstāvīgu gultu. Istaba ar diviem logiem un koplietošanas labierīcībām.

  Sezonas cena 69.00 eur ar brokastīm.

  HOSTEĻA TIPA ISTABA

  NEW DEHLI

  Budžeta ceļotājiem, pasaules apceļotājiem un studentiem, mēs piedāvājam Hosteļa tipa istabu ar koplietošanas labierīcībām. Mēs lepni to dēvējam par Dorm de Luxe, jo katra gultas vieta ir aprīkota ar gaismu un istabā pieejama atsevišķa izlietne.

  Sezonas cena 19.00 eur ar brokastīm.

  TWO WHEELS SKAITĻOS

  7

  GADUS JAU ATVĒRTI

  10

  DAŽĀDOS NUMURIŅOS IESPĒJAMS NAKŠŅOT

  27

  HD MOTOCIKLI VIENLAICĪGI BIJUŠI MŪSU PAGALMĀ

  45

  DAŽĀDĀM VALSTĪM IR ATCEĻOJUŠI MŪSU VIESI

  MŪSU VIESI RUNĀ:

  I've travelled some, mostly on two wheels. Very rarely is one fortunate enough to find accommodation of this calibre! Awesome likeminded hosts, super friendly and helpful staff, great rooms, food, bar and prices. Thanks Martin's & Agnese, I will be back! Highly recommended...

  Dave Wright